Patroni medialni

Segment sportowy Grupy Onet-RAS Polska

Serwisy sportowe Grupy Onet-RAS Polska z wynikiem 6,86 mln realnych użytkowników (Gemius/PBI, grudzień 2016) są najchętniej odwiedzanym źródłem informacji o sporcie w polskim internecie. Strony Przeglądu Sportowego i Onet Sport na Facebooku zostały polubione przez 1,5 mln użytkowników, którzy aktywnie komentują i reagują na zamieszczane treści. Na Twitterze te konta obserwuje 150 tys. użytkowników. Do segmentu sportowego Grupy Onet-RAS Polska należą także serwisy tematyczne jak Ekstraklasa.tv czy Speedway24.com, które na wyłączność prezentują fragmenty meczów piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy czy żużlowej PGE Ekstraligi.   

Onet Sport

Eurosport.Onet.pl  to najszybsze i najbardziej kompletne źródło informacji ze świata sportu. Według PBI/Gemius w 2016 roku ok. 1,2 mln realnych użytkowników dziennie odwiedzało serwis współtworzony z redakcją Eurosportu. Oprócz najświeższych wiadomości sportowych oraz relacji z wydarzeń w kraju i na świecie serwis oferuje ekskluzywne materiały wideo - w tym fragmenty meczów polskiej Ekstraklasy czy niemieckiej Bundesligi.

Michał Grabowski

Biuro Prasowe Polskiej Misji Uniwersjadowej.
Administrator i redaktor strony uniwersjada.pl.
Masz pytania? Pisz:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dane kontaktowe

  • Kredytowa 1A, Warszawa, Polska
  • +48 22 849 71 36 kom. +48 513 066 210

Oficjalna strona akademickiej reprezentacji Polski na XXIX Letnią Uniwersjadę Taipei 2017

XXIX Letnia Uniwersjada

29. Letnia Uniwersjada odbywa się w Taipei. Do zdobycia będzie 270 kompletów medali w 22 dyscyplinach. Dla potrzeb uniwersjady przygotowano blisko 80 obiektów sportowych. Spodziewany jest udział ponad 12 tys. sportowców z ponad 150 krajów. Polska wystawi blisko 200-osobową reprezentację, która wystartuje w 14 dyscyplinach.