#PomagamyAni

„To zdarzyło się dokładnie 1 sierpinia, pamiętam każdy szczegół, wielokrotnie odtwarzałam wszystko w pamięci. Brałam udział w obozowych zawodach. Podczas konkurencji “poligon” moje ręce nie wytrzymały, spadłam z liny umieszczonej na wysokości pierwszego piętra. Złamałam kręgosłup, a odłamki kości wbiły się w rdzeń kręgowy…

Cały czas byłam przytomna, choć nie wiedziałam, co się ze mną dzieję. Sądziłam, że połamałam nogi i nawet przez myśl mi nie przeszło, że ten upadek w jednej chwili zniszczył moje życie.” Tak swoją historię opisuje Ania Płoszyńska mistrzyni Polski i Europy w karate. Wiemy, jaką tragedią dla sportowca jest przykucie do wózka inwalidzkiego. Dlatego Akademicka Reprezentacja na XXIX Letnią Uniwersjadę włączyła się wspólnymi siłami staramy się pomóc jej zebrać brakujące pieniądze na bardzo kosztowną rehabilitację.

 

Pomóżmy Ani wstać! Licz się każda, nawet najdrobniejsza wpłata! Do dzieła!

Share
Michał Grabowski

Biuro Prasowe Polskiej Misji Uniwersjadowej.
Administrator i redaktor strony uniwersjada.pl.
Masz pytania? Pisz:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dane kontaktowe

  • Kredytowa 1A, Warszawa, Polska
  • +48 22 849 71 36 kom. +48 513 066 210

Oficjalna strona akademickiej reprezentacji Polski na XXIX Letnią Uniwersjadę Taipei 2017

XXIX Letnia Uniwersjada

29. Letnia Uniwersjada odbywa się w Taipei. Do zdobycia będzie 270 kompletów medali w 22 dyscyplinach. Dla potrzeb uniwersjady przygotowano blisko 80 obiektów sportowych. Spodziewany jest udział ponad 12 tys. sportowców z ponad 150 krajów. Polska wystawi blisko 200-osobową reprezentację, która wystartuje w 14 dyscyplinach.