PKN ORLEN jest międzynarodową grupą kapitałową z branży paliwowo-energetycznej, od dziewięciu lat nieprzerwanie uznawaną za najcenniejszą polską markę. Spółka od siedemnastu lat jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Dare2b - partner naszej reprezentacji. Dare 2b jest partnerem akademickiej reprezentacji Polski. To brytyjska marka, której początki sięgają 2000 roku. Charakteryzuje się specjalistycznym przeznaczeniem odzieży: dla miłośników sportów zimowych, narciarzy, snowboardzistów, kolarzy, biegaczy. To produkty wysokiej jakości o technicznym wzornictwie i doskonałym komforcie noszenia. Wykonane z użyciem nowoczesnych materiałów oraz technologii rozwijanych przez firmę oferowane są w przystępnych cenach.
Segment sportowy Grupy Onet-RAS Polska Serwisy sportowe Grupy Onet-RAS Polska z wynikiem 6,86 mln realnych użytkowników (Gemius/PBI, grudzień 2016) są najchętniej odwiedzanym źródłem informacji o sporcie w polskim internecie. Strony Przeglądu Sportowego i Onet Sport na Facebooku zostały polubione przez 1,5 mln użytkowników, którzy aktywnie komentują i reagują na zamieszczane treści. Na Twitterze te konta obserwuje 150 tys. użytkowników. Do segmentu sportowego Grupy Onet-RAS Polska należą także serwisy tematyczne jak Ekstraklasa.tv czy Speedway24.com, które na wyłączność prezentują fragmenty meczów piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy czy żużlowej PGE Ekstraligi.   
Rywalizacja światowa w sporcie akademickim od wielu lat znajduje się wśród zadań finansowanych w ramach rocznego budżetu Ministerstwa Sportu i Turystyki. To bardzo istotna pomoc finansowa pozwalająca Akademickiemu Związkowi Sportowemu organizować i finansować udział zarówno w Uniwersjadach jak i Akademickich Mistrzostwach Świata. Dzięki wieloletniej współpracy stworzone zostały właściwe procedury umożliwiające aplikowanie i realizację tych zadań. Każdego roku w światowej rywalizacji w sporcie akademickim uczestniczy 300 – 400 polskich reprezentantów, w większości członków kadry narodowej lub kadry uniwersjadowej.

Dane kontaktowe

  • Kredytowa 1A, Warszawa, Polska
  • +48 22 849 71 36 kom. +48 513 066 210

Oficjalna strona akademickiej reprezentacji Polski na XXIX Letnią Uniwersjadę Taipei 2017

XXIX Letnia Uniwersjada

29. Letnia Uniwersjada odbywa się w Taipei. Do zdobycia będzie 270 kompletów medali w 22 dyscyplinach. Dla potrzeb uniwersjady przygotowano blisko 80 obiektów sportowych. Spodziewany jest udział ponad 12 tys. sportowców z ponad 150 krajów. Polska wystawi blisko 200-osobową reprezentację, która wystartuje w 14 dyscyplinach.