Orlen

PKN ORLEN jest międzynarodową grupą kapitałową z branży paliwowo-energetycznej, od dziewięciu lat nieprzerwanie uznawaną za najcenniejszą polską markę. Spółka od siedemnastu lat jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Jako Grupa ORLEN zarządza sześcioma rafineriami i największą siecią 2 700 stacji paliw w Europie Środkowej (Polska, Niemcy, Czechy i Litwa). Zapleczem sieci detalicznej jest efektywna infrastruktura logistyczna, składająca się z naziemnych i podziemnych baz magazynowych oraz sieci rurociągów dalekosiężnych. ORLEN jest wiodącym producentem petrochemikaliów, a także konsekwentnie rozwija segment poszukiwań i wydobycia węglowodorów. PKN ORLEN był sponsorem głównym akademickiej reprezentacji Polski na XXIX Letnią Uniwersjadę Tajpej 2017.

 

Strona: www.orlen.plorlen.pl

Michał Grabowski

Biuro Prasowe Polskiej Misji Uniwersjadowej.
Administrator i redaktor strony uniwersjada.pl.
Masz pytania? Pisz:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dane kontaktowe

  • Kredytowa 1A, Warszawa, Polska
  • +48 22 849 71 36 kom. +48 513 066 210

Oficjalna strona akademickiej reprezentacji Polski na XXIX Letnią Uniwersjadę Taipei 2017

XXIX Letnia Uniwersjada

29. Letnia Uniwersjada odbywa się w Taipei. Do zdobycia będzie 270 kompletów medali w 22 dyscyplinach. Dla potrzeb uniwersjady przygotowano blisko 80 obiektów sportowych. Spodziewany jest udział ponad 12 tys. sportowców z ponad 150 krajów. Polska wystawi blisko 200-osobową reprezentację, która wystartuje w 14 dyscyplinach.