Biuletyn nr 5

naglowek

Biuletyn Informacyjny Biura Misji Akademickiej Reprezentacji Polski w Taipei

Kontakt to podstawa!
Od dwóch dni jesteśmy oficjalnymi „obywatelami” wioski Uniwersjadowej w Tajpej, czego potwierdzeniem było wciągnięcie polskiej flagi na maszt w reprezentacyjnej części wioski. Dzięki uprzejmości organizatorów, mieliśmy również możliwość odbycia wspólnego spotkania i poznania osób, które przyjechały tu dla Was, czyli przedstawicieli: misji, biura misji, sztabu medycznego oraz biura prasowego. Pamiętajcie, że możecie zgłosić się do nich w każdej chwili i w każdej sprawie, jesteśmy tu dla Was! Pod tymi numerami telefonów oraz adresami, znajdziecie nas:
1. Szef Biura Misji: Oskar Rosa tel. 0905 291 973 nr. pokoju: 1101
2. Biuro Misji: Marek Szlachta tel. 0905 657 892 nr. pokoju: 1101
3. Lekarz: Renata Komisarska tel. 0905 660 735 nr. pokoju: 1904 (gabinet)
4. Media: Paweł Hochstim tel. 0905 657 326 nr. pokoju: 1902
5. Attache (polskojęzyczny): Marcin Luziński tel. 0905 550 833
Przypominamy również, że biuro Akademickiej Reprezentacji Polski znajduje w budynku D10 pokój 604.

Witamy we wiosce!

Wczoraj do naszej ekipy dołączyła 45 osobowa grupa lekkoatletów, tenisistów i ping-pongistów, którą serdecznie witamy na 29. Letniej Uniwersjadzie w Tajpej! Mamy nadzieję, że mieliście spokojny lot i teraz z wielką pasją oddacie się treningom oraz startom w zawodach. Dziennikarski obowiązek nakazuje przekazać Wam garść najważniejszych informacji: swoje akredytacje oraz paszporty możecie odebrać w siedzibie biura od godz. 11.00. Podobnie smartwatche oraz słuchawki, tam też otrzymacie garść niezbędnych informacji. Przypominamy również, że obowiązuje Was noszenie strojów reprezentacyjnych zarówno w wiosce jak i obiektach sportowych. Na terenie wioski znajdują się min.: pralnie, sklepy, sklepy z pamiątkami etc. Oczywiście wszystkiego dowiecie się również czytając nasz Biuletyn!

Pierwszy sukces!

Najbliższe spotkanie polskiej ekipy przewidujemy 19 sierpnia, podczas ceremonii otwarcia 29 Uniwersjady. W jutrzejszym biuletynie podamy szczegóły tej ceremonii. Stanowimy wyjątkową grupę ludzi reprezentujących różne dyscypliny sportu, różne uczelnie, różne miasta. Z doświadczeń tych kilku dni w Taipei widać, że każdy uśmiech, każde „dzień dobry” buduje dobre relacje w naszej ekipie. Spotykamy się w wielu miejscach. Od jutra będziemy też jeszcze bardziej rozpoznawalni, nasz Akademicki Związek Sportowy odbierze nagrodę jako najlepsza Federacja Sportu Akademickiego na świecie. Mówiliśmy o tym na spotkaniu. To zasługa Was wszystkich, którzy ze sportem akademickim się związali, podejmując studia.

Pamiętajcie również, że ze wszelkimi problemami możecie zgłosić się do biura misji Akademickiej Reprezentacji Polski mieszczącej się w strefie D w budynku D10 w pokoju 604.

stopka