Biuletyn nr 6

naglowek

 

Biuletyn Informacyjny Biura Misji Akademickiej Reprezentacji Polski w Taipei

Już dziś Ceremonia Otwarcia!
Dla każdego uczestnika tak wielkiej imprezy jest to niesamowite przeżycie okraszone wspaniałym widowiskiem oraz rzecz jasna pochodem wszystkich reprezentacji biorących udział w imprezie. Chorążym Akademickiej Reprezentacji Polski będzie Konrad Czerniak, pływak, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata, Olimpijczyk, zawodnik KU AZS UMCS. W specjalnym komunikacie, z którym już na pewno zdążyliście się zapoznać, znajdują się wytyczne dotyczące samego wyjazdu na ceremonie, kolorystyki ubioru, oraz rzeczy, których nie powinniście zabierać ze sobą na stadion. Pamiętajcie również, że zbiórka przed wyjazdem zaplanowana jest na godzinę 15:20. Podróż autobusami o numerach od 220 do 225 trwać będzie około 60 minut. Na miejscu czeka nas około 100 minut oczekiwania na wejście. Ceremonia zakończy się o 21:50. Życzymy Wam wielu pozytywnych emocji podczas tego niezapomnianego wydarzenia.


Polski Dzień Sportu w Taipei!

W najbliższą niedzielę 20.08 odbędzie się POLSKI DZIEŃ SPORTU w Tajpej, którego celem jest integracja środowiska lokalnego i akademickiego, a także ukazanie i promocja polskich dyscyplin sportowych. W związku z tym prosimy o zaangażowanie i kreatywność podczas eventu. Impreza odbędzie się w parku. Zadaniem reprezentacji danej dyscypliny będzie zaprezentowanie ciekawych trików, sztuczek, podstawowych elementów technicznych oraz wciągnięcie do udziału jak największej ilości uczestników imprezy. Każda drużyna będzie miała max.10 min na pokaz na scenie lub prezentację, a następnie przejdzie „na trawkę” by móc wciągnąć chętnych do zabawy.
Chcąc zaprezentować swoje dyscypliny sportowe prosimy o zapoznanie się z kilkoma ważnymi informacjami:
• Zbiórka: godz. 15:15 główny parking, zakończenie godz.18:00
• Strój: kobiety – biały T-shirt, mężczyźni – czerwony T-shirt,
• Niezbędny sprzęt sportowy we własnym zakresie zabieramy do autokaru,
• Wodę zapewnia organizator,
• Możliwość zakupu regionalnych wyrobów podczas eventu,
• Aparaty, kamery i selfie stick wskazane ;)
Uwieńczeniem imprezy będzie podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy National Taipei University, a Akademią Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.


 

  Pamiętajcie również, że ze wszelkimi problemami możecie zgłosić się do biura misji Akademickiej Reprezentacji Polski mieszczącej się w strefie D w budynku D10 w pokoju 604. 

 

stopka

Michał Grabowski

Biuro Prasowe Polskiej Misji Uniwersjadowej.
Administrator i redaktor strony uniwersjada.pl.
Masz pytania? Pisz:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe

  • Kredytowa 1A, Warszawa, Polska
  • +48 22 849 71 36 kom. +48 513 066 210

Oficjalna strona akademickiej reprezentacji Polski na XXIX Letnią Uniwersjadę Taipei 2017

XXIX Letnia Uniwersjada

29. Letnia Uniwersjada odbywa się w Taipei. Do zdobycia będzie 270 kompletów medali w 22 dyscyplinach. Dla potrzeb uniwersjady przygotowano blisko 80 obiektów sportowych. Spodziewany jest udział ponad 12 tys. sportowców z ponad 150 krajów. Polska wystawi blisko 200-osobową reprezentację, która wystartuje w 14 dyscyplinach.