Gimnastycy zaczęli występy biało-czerwonych

Sebastian Cecot ( AZS AWFiS Gdańsk) i Piotr Kiełbik (AZS AWF Kraków) słabo zaczęli występy biało-czerwonych na 29. Letniej Uniwersjadzie w Tajpej. Dwaj polscy gimnastycy wykonywali trudne układy, ale nie ustrzegli się błędów.

Po pierwszym dniu eliminacji najwyżej sklasyfikowany jest Kiełbik, który w skoku zajmuje ósme miejsce. Ten sam zawodnik w ćwiczeniach dowolnych plasuje się na 17. miejscu. Gorsze pozycje ma Cecot, który w rywalizacji na poręczach plasuje się na 31. miejscu, a na drążku – na 23. Do finałów w każdej konkurencji przechodzi tylko ośmiu zawodników.

– Nie wiem czego zabrakło, może trzeźwej głowy. Bardzo dobrze czułem się na rozbiegu, sam skok też był dobry, ale zabrakło wykończenia, czyli prawidłowego lądowania. W ćwiczeniach szło mi dobrze, ale też brakło w końcówce – komentował Kiełbik.

Galeria zdjęć z wystepów.

 

Piotr Kiełbik po występie:

 

Sebastian Cecot:

Trener Leon Biskup:

Share
Michał Grabowski

Biuro Prasowe Polskiej Misji Uniwersjadowej.
Administrator i redaktor strony uniwersjada.pl.
Masz pytania? Pisz:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe

  • Kredytowa 1A, Warszawa, Polska
  • +48 22 849 71 36 kom. +48 513 066 210

Oficjalna strona akademickiej reprezentacji Polski na XXIX Letnią Uniwersjadę Taipei 2017

XXIX Letnia Uniwersjada

29. Letnia Uniwersjada odbywa się w Taipei. Do zdobycia będzie 270 kompletów medali w 22 dyscyplinach. Dla potrzeb uniwersjady przygotowano blisko 80 obiektów sportowych. Spodziewany jest udział ponad 12 tys. sportowców z ponad 150 krajów. Polska wystawi blisko 200-osobową reprezentację, która wystartuje w 14 dyscyplinach.